edrone rozpoczął współpracę ze szwedzką firmą DUKA

edrone rozpoczął współpracę ze szwedzką firmą DUKA

Opublikowany

edrone zaczął obsługiwać strategię marketing automation i CRM dla szwedzkiej marki DUKA. Dzięki korzystaniu z platformy firma będzie mogła zwiększyć retencję klientów z 5% na 25%-95%. DUKA będzie szybciej poznawać swoich klientów, angażować ich do kolejnych zakupów, a tym samym zwiększać sprzedaż w sklepie online.  

- Dzięki wykorzystaniu machine learning i big data w naszym systemie edrone, możemy wysyłać automatyczne, personalizowane komunikaty do klientów odwiedzających sklepy internetowe. Naszym zadaniem będzie zbieranie danych o osobach odwiedzających witrynę marki DUKA. Ich klientami  są osoby zainteresowane designerskim wyposażeniem kuchni w skandynawskim stylu. Posiadamy gotowe scenariusze, które pozwalają nam wybrać te, które działają najlepiej dla wybranej branży. System jest błyskawiczny we wdrożeniu i intuicyjny w obsłudze. - mówi Michał Blak, CEO i Co-founder edrone.
edrone to pierwszy i jedyny na rynku system CRM i marketing automation ściśle zaprojektowany dla e-commerce. Jego innowacja polega na wykorzystaniu Social CRM oraz technologii machine learning i deep learning. System posiadamy wtyczki do wszystkich popularnych platform sklepowych, dzięki czemu integracja jest bezpieczna i błyskawiczna. Klienci edrone to największe europejskie sklepy internetowe i eSklepy rozwijające się: X-Kom, PRIMAMODA, Kulig, Ryłko, Mount Blanc, Quiosque, PROSTO, Eastend, CitySport, Agent Provocateur, Unhuman, Wojas, Muve i wiele innych.
Wykorzystywanie systemów CRM i marketing automation powinno być niezbędnym elementem każdej dobrej strategii marketingowej. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejna udana integracja - klienci AptusShop będą mogli korzystać z edrone

temu

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.
certyfikaty edrone eCommerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

temu

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.
edrone wystartował z cyklem wywiadów na żywo o eCommerce

temu

Firma na rozmowy będzie zapraszać najlepszych ekspertów z branży, właścicieli sklepów internetowych, managerów eCommerce oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla branży.
Startuje nowy cykl wywiadów na żywo z branżą eCommerce - edrone On Air

temu

Krakowska firma edrone chce dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami w e-commerce, dlatego w każdy wtorek będzie zapraszać do wywiadów ekspertów z branży, menedżerów, właścicieli sklepów internetowych oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla e-handlu. Premierowy odcinek "Przygotuj się na RODO" odbędzie się już 25 lipca o godzinie 11:00.

Powiadomienia Push od edrone, czyli jak przetrwać w trudnych czasach AdBlocka

Firma edrone wprowadziła nową funkcjonalność. Powiadomienia Push, bo o nich mowa, są nowym, wyjątkowo skutecznym kanałem komunikacji. W porównaniu do tradycyjnego newslettera osiągają o 50% większe Open Rate i dwukrotnie większe Click-Through Rate.