Powiadomienia Push od edrone, czyli jak przetrwać w trudnych czasach AdBlocka

Powiadomienia Push od edrone, czyli jak przetrwać w trudnych czasach AdBlocka

Opublikowany

Firma edrone wprowadziła nową funkcjonalność. Powiadomienia Push, bo o nich mowa, są nowym, wyjątkowo skutecznym kanałem komunikacji. W porównaniu do tradycyjnego newslettera osiągają o 50% większe Open Rate i dwukrotnie większe Click-Through Rate. 

edrone to pierwszy system eCRM stworzony specjalnie dla sklepów internetowych. Teraz klienci firmy mają do dyspozycji nowy kanał komunikacji, jakim są Powiadomienia Push, za pomocą którego mogą dotrzeć nawet do anonimowych klientów. Pushe, bo tak potocznie się je nazywa, to komunikaty pojawiające się w formie niewielkich prostokątów na ekranie komputera lub wiadomości w panelu powiadomień na urządzeniach mobilnych.
Aby otrzymywać Powiadomienia Push użytkownik musi wyrazić zgodę, a taką deklaruje aż 76% użytkowników w wieku od 18 do 34 lat. Pushe pozwalają także dotrzeć do osób używających AdBlocka, z którego korzysta ponad jedna trzecia polskich internautów. Ponadto Pushe nie potrzebują adresu email użytkownika,aby wysłać mu wiadomość. Powiadomienia Push otwierają zatem nowe możliwości tworzenia relacji z klientem. Pozwalają dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców. Ze względu na to, że są częścią zintegrowanego systemu pozwalają na realizowanie za ich pomocą wszystkich udostępnionych przez edrone scenariuszy. Stanowią świetny dodatek do newslettera.

https://edrone.me/pl/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejna udana integracja - klienci AptusShop będą mogli korzystać z edrone

temu

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.
certyfikaty edrone eCommerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

temu

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.
edrone wystartował z cyklem wywiadów na żywo o eCommerce

temu

Firma na rozmowy będzie zapraszać najlepszych ekspertów z branży, właścicieli sklepów internetowych, managerów eCommerce oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla branży.
Startuje nowy cykl wywiadów na żywo z branżą eCommerce - edrone On Air

temu

Krakowska firma edrone chce dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami w e-commerce, dlatego w każdy wtorek będzie zapraszać do wywiadów ekspertów z branży, menedżerów, właścicieli sklepów internetowych oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla e-handlu. Premierowy odcinek "Przygotuj się na RODO" odbędzie się już 25 lipca o godzinie 11:00.

edrone daje pracownikom możliwość podróżowania po całym świecie

Firma edrone dostarczająca pierwszy eCRM dla sklepów internetowych rozpoczęła globalną ekspansję. Dlatego przed jej pracownikami otworzyły się nowe możliwości rozwoju. Odbyli już oni podróże do Berlina, Hanoweru, Londynu, a w ostatnim czasie polecieli również do Nowego Jorku i Nowego Orleanu, aby wziąć udział w największych targach branżowych i łączyć pracę z przyjemnością.