edrone daje pracownikom możliwość podróżowania po całym świecie

edrone daje pracownikom możliwość podróżowania po całym świecie

Opublikowany

Firma edrone dostarczająca pierwszy eCRM dla sklepów internetowych rozpoczęła globalną ekspansję. Dlatego przed jej pracownikami otworzyły się nowe możliwości rozwoju. Odbyli już oni podróże do Berlina, Hanoweru, Londynu, a w ostatnim czasie polecieli również do Nowego Jorku i Nowego Orleanu, aby wziąć udział w największych targach branżowych i łączyć pracę z przyjemnością.

edrone postawił sobie za cel w tym roku zdobyć rynki zagraniczne. W Polsce liczba zadowolonych klientów stale rośnie, a z racji specyfiki systemu, która polega na zbieraniu informacji o klientach odwiedzających e-sklep i wykorzystywaniu tych informacji do tworzenia personalizowanych komunikatów mających na celu zwiększenie sprzedaży, możliwe jest jego skalowanie poza granicami kraju. Jednocześnie firma mocno inwestuje w pracowników, wysyłając ich w służbową zagraniczną delegację, zapewnia im jednocześnie możliwość zwiedzania nowych miejsc, poznawania ich historii, kuchni, tradycji, nie tylko w Europie, ale również w Ameryce.
Paulina Wiesiołek - PR Manager edrone i Rahim Blak - CMO edrone podczas targów Collision Conference w Nowym Orleanie - maj 2017.

Paulina Wiesiołek - PR Manager edrone i Rahim Blak - CMO edrone podczas targów Collision Conference w Nowym Orleanie - maj 2017.

To niestandardowe podejście łączenia obowiązków z przyjemnymi doświadczeniami, cieszy się dużym uznaniem i skutkuje większym zaangażowaniem wśród pracowników. W czasach pracownika, jest to bardzo dobra strategia budowania przywiązania i lojalności pracowników do marki.
Ekipa edrone po udzieleniu wywiadów podczas targów w Internet Reatiling Expo w Birmingam.

Ekipa edrone po udzieleniu wywiadów podczas targów w Internet Reatiling Expo w Birmingam.

New Business Managerowie podczas zwiedzania Amsterdamu.

New Business Managerowie podczas zwiedzania Amsterdamu.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejna udana integracja - klienci AptusShop będą mogli korzystać z edrone

temu

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.
certyfikaty edrone eCommerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

temu

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.
edrone wystartował z cyklem wywiadów na żywo o eCommerce

temu

Firma na rozmowy będzie zapraszać najlepszych ekspertów z branży, właścicieli sklepów internetowych, managerów eCommerce oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla branży.
Startuje nowy cykl wywiadów na żywo z branżą eCommerce - edrone On Air

temu

Krakowska firma edrone chce dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami w e-commerce, dlatego w każdy wtorek będzie zapraszać do wywiadów ekspertów z branży, menedżerów, właścicieli sklepów internetowych oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla e-handlu. Premierowy odcinek "Przygotuj się na RODO" odbędzie się już 25 lipca o godzinie 11:00.

Atomstore zintegrował się z edrone, od dziś będą wspólnie rozwiązywać problemy eHandlu

Platforma e-commerce Atomstore zintegrowała się z edrone, systemem eCRM dedykowanym dla sklepów internetowych. Decyzję o integracji podjęto w odpowiedzi na zgłaszane potrzeby klientów dotyczące narzędzia, które zautomatyzuje marketing w sklepach internetowych, a jednocześnie będzie intuicyjne i proste w obsłudze.