Atomstore zintegrował się z edrone, od dziś będą wspólnie rozwiązywać problemy eHandlu

Atomstore zintegrował się z edrone, od dziś będą wspólnie rozwiązywać problemy eHandlu

Opublikowany

Platforma e-commerce Atomstore zintegrowała się z edrone, systemem eCRM dedykowanym dla sklepów internetowych. Decyzję o integracji podjęto w odpowiedzi na zgłaszane potrzeby klientów dotyczące narzędzia, które zautomatyzuje marketing w sklepach internetowych, a jednocześnie będzie intuicyjne i proste w obsłudze.

Od momentu integracji Atomstore z edrone, właściciele internetowych witryn sklepowych postawionych na tej platformie mogą korzystać z automatyzacji marketingu. W ramach systemu uzyskają dostęp do korzystania z gotowych scenariuszy m.in.: powiadomień push, pop-upów, wishlist, dynamicznych newsletterów, ratowania porzuconych koszyków.
edrone zbiera informacje o klientach odwiedzających e-sklep i wykorzystuje je do tworzenia personalizowanych komunikatów mających na celu zwiększenie sprzedaży. Poza Atomstore system edrone zintegrowany jest również  z takimi platformami jak: Magento, PrestaShop, WooCommerce, Shoper, Etsy, IAI-shop, Shoplo, Selly, Sote czy Opencart.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejna udana integracja - klienci AptusShop będą mogli korzystać z edrone

temu

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.
certyfikaty edrone eCommerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

temu

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.
edrone wystartował z cyklem wywiadów na żywo o eCommerce

temu

Firma na rozmowy będzie zapraszać najlepszych ekspertów z branży, właścicieli sklepów internetowych, managerów eCommerce oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla branży.
Startuje nowy cykl wywiadów na żywo z branżą eCommerce - edrone On Air

temu

Krakowska firma edrone chce dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami w e-commerce, dlatego w każdy wtorek będzie zapraszać do wywiadów ekspertów z branży, menedżerów, właścicieli sklepów internetowych oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla e-handlu. Premierowy odcinek "Przygotuj się na RODO" odbędzie się już 25 lipca o godzinie 11:00.

Nawiązano kolejną dobrą współpracę w branży eCommerce

Firmy edrone i Sempai nawiązały współpracę opartą na wspólnym celu, czyli podnoszeniu poziomu sprzedaży w sklepach swoich klientów poprzez kompleksową obsługę marketingową, która polega na uruchamianiu gotowych scenariuszy w sklepach internetowych przez edrone i optymalizowalizowaniu treści w witrynach przez Semapi.