Nawiązano kolejną dobrą współpracę w branży eCommerce

Nawiązano kolejną dobrą współpracę w branży eCommerce

Published

Firmy edrone i Sempai nawiązały współpracę opartą na wspólnym celu, czyli podnoszeniu poziomu sprzedaży w sklepach swoich klientów poprzez kompleksową obsługę marketingową, która polega na uruchamianiu gotowych scenariuszy w sklepach internetowych przez edrone i optymalizowalizowaniu treści w witrynach przez Semapi.

Sempai od ponad 10 lat zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, optymalizacją kampanii online oraz analityką SEO/SEM. Od czerwca 2017 roku Sempai dostało się do programu partnerskiego edrone eCommerce Wizards oraz edrone Certified Partners, do którego dołączają tylko wybrane firmy, które spełnią określone warunki dotyczące współpracy między firmami.
Produktem firmy edrone jest system eCRM dopasowanym do branży retail w Internecie. Opiera się na maszynowym uczeniu i sztucznej inteligencji i służy zwiększeniu sprzedaży w sklepach internetowych dzięki automatyzacji marketingu.

Share

Related Stories
Kolejna udana integracja - klienci AptusShop będą mogli korzystać z edrone

ago

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.
certyfikaty edrone eCommerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

ago

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.
edrone wystartował z cyklem wywiadów na żywo o eCommerce

ago

Firma na rozmowy będzie zapraszać najlepszych ekspertów z branży, właścicieli sklepów internetowych, managerów eCommerce oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla branży.
Startuje nowy cykl wywiadów na żywo z branżą eCommerce - edrone On Air

ago

Krakowska firma edrone chce dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami w e-commerce, dlatego w każdy wtorek będzie zapraszać do wywiadów ekspertów z branży, menedżerów, właścicieli sklepów internetowych oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla e-handlu. Premierowy odcinek "Przygotuj się na RODO" odbędzie się już 25 lipca o godzinie 11:00.

edrone udostępnił swoim klientom funkcję wysyłania personalizowanych SMSów

edrone, CRM dla eCommerce zyskał silnego partnera, firmę SMSAPI specjalizującą się w masowej wysyłce sms-ów, mms-ów i wiadomości głosowych do klientów sklepów internetowych. Od momentu podjęcia współpracy edrone włącza do swojej oferty możliwość wysyłki dedykowanych smsów, razem ze spersonalizowanym komunikatem do każdego odbiorcy.