edrone udostępnił swoim klientom funkcję wysyłania personalizowanych SMSów

edrone udostępnił swoim klientom funkcję wysyłania personalizowanych SMSów

Opublikowany

edrone, CRM dla eCommerce zyskał silnego partnera, firmę SMSAPI specjalizującą się w masowej wysyłce sms-ów, mms-ów i wiadomości głosowych do klientów sklepów internetowych. Od momentu podjęcia współpracy edrone włącza do swojej oferty możliwość wysyłki dedykowanych smsów, razem ze spersonalizowanym komunikatem do każdego odbiorcy.

edrone to pierwszy system eCRM dedykowany branży eCommerce. Korzystając z możliwości uczenia maszynowego oraz skryptów sztucznej inteligencji pozwala na tworzenie spersonalizowanych treści wysyłanym klientom oraz automatyzację marketingu w sklepach internetowych. Współpraca z SMSAPI jest efektem starań edrone o stworzenie kompleksowej usługi dla klientów sklepów internetowych i zaproponowania im spersonalizowanej komunikacji, również za pośrednictwem SMS.

SMSAPI dołączył do grona partnerów edrone eCommerce wizard. Do programu mogą przystąpić tylko wybrane firmy, które spełnią określone warunki dotyczące współpracy.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejna udana integracja - klienci AptusShop będą mogli korzystać z edrone

temu

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.
certyfikaty edrone eCommerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

temu

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.
edrone wystartował z cyklem wywiadów na żywo o eCommerce

temu

Firma na rozmowy będzie zapraszać najlepszych ekspertów z branży, właścicieli sklepów internetowych, managerów eCommerce oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla branży.
Startuje nowy cykl wywiadów na żywo z branżą eCommerce - edrone On Air

temu

Krakowska firma edrone chce dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami w e-commerce, dlatego w każdy wtorek będzie zapraszać do wywiadów ekspertów z branży, menedżerów, właścicieli sklepów internetowych oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla e-handlu. Premierowy odcinek "Przygotuj się na RODO" odbędzie się już 25 lipca o godzinie 11:00.

edrone po raz kolejny wyróżniony w rankingu najlepszych systemów CRM

Polska firma edrone znalazła się w rankingu "Top 25 customer engagement and CRM startups 2017" jako jeden z najlepszych systemów CRM według portalu Discover Crm. Krakowska firma edrone, oferująca pierwszy eCRM dla branży eCommerce otrzymała wyróżnienie za innowacyjne podejście do CRM i marketing automation oraz wykorzystanie technologii uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.