edrone po raz kolejny wyróżniony w rankingu najlepszych systemów CRM
edrone po raz kolejny wyróżniony w rankingu najlepszych systemów CRM

edrone po raz kolejny wyróżniony w rankingu najlepszych systemów CRM

Opublikowany

Polska firma edrone znalazła się w rankingu "Top 25 customer engagement and CRM startups 2017" jako jeden z najlepszych systemów CRM według portalu Discover Crm. Krakowska firma edrone, oferująca pierwszy eCRM dla branży eCommerce otrzymała wyróżnienie za innowacyjne podejście do CRM i marketing automation oraz wykorzystanie technologii uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

Plebiscyt został oparty na analizie publicznie dostępnych danych z kanałów social media, wyszukiwarek, oraz informacji o wzroście gospodarczym, w tym finansowania kapitałowego. Portal sklasyfikował każdą firmę ze względu na poziom korzystania z innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii. Wśród laureatów oprócz edrone znalazły się także takie firmy jak: OroCRM, SocialRank czy Beamery.
Poprzez wyróżnienie tych stosunkowo nowych firm w świecie CRM, liczymy, że uda nam się pokazać bogactwo innowacyjnych talentów w branży, które wyznaczają drogę zmian w technologii CRM. - Lauren Stafford, Discover CRM.

Discover CRM to witryna internetowa przeznaczona dla profesjonalistów z branży CRM. Dostarcza aktualnych informacji branżowych o produktach, udostępnia narzędzia porównawcze oraz udziela porad dla specjalistów w zakresie wyboru, wdrażania i uruchamiania technologii CRM.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejna udana integracja - klienci AptusShop będą mogli korzystać z edrone

temu

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.
certyfikaty edrone eCommerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

temu

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.
edrone wystartował z cyklem wywiadów na żywo o eCommerce

temu

Firma na rozmowy będzie zapraszać najlepszych ekspertów z branży, właścicieli sklepów internetowych, managerów eCommerce oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla branży.
Startuje nowy cykl wywiadów na żywo z branżą eCommerce - edrone On Air

temu

Krakowska firma edrone chce dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami w e-commerce, dlatego w każdy wtorek będzie zapraszać do wywiadów ekspertów z branży, menedżerów, właścicieli sklepów internetowych oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla e-handlu. Premierowy odcinek "Przygotuj się na RODO" odbędzie się już 25 lipca o godzinie 11:00.

edrone ogłoszony jako najlepszy CRM według managerów IT z listy CIO 100

Rozstrzygnięto konkurs “Best in Cloud 2017” na najlepsze rozwiązania działające w chmurze. W kategorii najlepszy CRM wyróżniono edrone, eCRM dla eCommerce. Wyniki konkursu wskazują na to, że lokalni gracze mają duże szanse konkurować ze światowymi gigantami.