edrone ogłoszony jako najlepszy CRM według managerów IT z listy CIO 100

edrone ogłoszony jako najlepszy CRM według managerów IT z listy CIO 100

Opublikowany

Rozstrzygnięto konkurs “Best in Cloud 2017” na najlepsze rozwiązania działające w chmurze. W kategorii najlepszy CRM wyróżniono edrone, eCRM dla eCommerce. Wyniki konkursu wskazują na to, że lokalni gracze mają duże szanse konkurować ze światowymi gigantami.

Managerowie IT z listy CIO 100 ocenili zgłoszenia wybierając spośród nich te, które charakteryzowały się przede wszystkim innowacyjnością i niestandardowym podejściem do tworzenia produktu. Jako najlepszy system CRM został wyrbrany edrone. Duże znaczenie odegrał potencjalny wpływ na biznes. Wyniki konkursu potwierdziły, że o oryginalności rozwiązań i ich użyteczności dla klientów nie zawsze decyduje wielkość i pozycja rynkowa.
Wśród finalistów z innych kategorii znalazły sie między innymi takie firmy: Bezpieczna chmura oraz Wydajność i integracja - Microsoft, Najlepszy produkt ERP - Comarch, Najlepszy produkt Zintegrowanej Komunikacji - Netia, Najlepszy produkt do analizy danych w chmurze - Oracle, Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej - 7bulls, Najlepszy start-up technologii cloud - Filttr.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejna udana integracja - klienci AptusShop będą mogli korzystać z edrone

temu

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.
certyfikaty edrone eCommerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

temu

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.
edrone wystartował z cyklem wywiadów na żywo o eCommerce

temu

Firma na rozmowy będzie zapraszać najlepszych ekspertów z branży, właścicieli sklepów internetowych, managerów eCommerce oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla branży.
Startuje nowy cykl wywiadów na żywo z branżą eCommerce - edrone On Air

temu

Krakowska firma edrone chce dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami w e-commerce, dlatego w każdy wtorek będzie zapraszać do wywiadów ekspertów z branży, menedżerów, właścicieli sklepów internetowych oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla e-handlu. Premierowy odcinek "Przygotuj się na RODO" odbędzie się już 25 lipca o godzinie 11:00.

edrone uruchamia marketing machine, teraz każdy sklep będzie mógł być jak Zalando

edrone właśnie uruchamia długo oczekiwaną funkcjonalność edrone marketing machine. To system rekomendacji, który spersonalizuje wygląd i ofertę strony internetowej w czasie rzeczywistym, tak jak robią to giganci tacy jak Zalando. Każdy klient jest inny, dlatego dzięki wykorzystywaniu marketing machine sklepy internetowe będą mieć tyle wersji, ilu klientów.