edrone uruchamia marketing machine, teraz każdy sklep będzie mógł być jak Zalando

edrone uruchamia marketing machine, teraz każdy sklep będzie mógł być jak Zalando

Opublikowany

edrone właśnie uruchamia długo oczekiwaną funkcjonalność edrone marketing machine. To system rekomendacji, który spersonalizuje wygląd i ofertę strony internetowej w czasie rzeczywistym, tak jak robią to giganci tacy jak Zalando. Każdy klient jest inny, dlatego dzięki wykorzystywaniu marketing machine sklepy internetowe będą mieć tyle wersji, ilu klientów.

edrone dzięki marketing machine będzie przewidywać, co lubi i czego szuka każdy z odwiedzających sklep. Dodatkowo będzie aktualizować profil każdego klienta na podstawie jego zachowania, aby na stronie, bezpośrednio w sklepie internetowym pokazywać najlepiej dopasowane rekomendacje lub dodatki. Obecnie z takiej funkcji korzystały tylko sklepy wielkości Zalando, teraz będzie to również dostępne dla mniejszych graczy.

Funkcjonalność w pierwszej kolejności będzie dostępna dla wybranych klientów edrone. To kolejny milowy krok krakowskiej spółki, która oferuje eCRM i marketing automation dla sklepów internetowych.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejna udana integracja - klienci AptusShop będą mogli korzystać z edrone

temu

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.
certyfikaty edrone eCommerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

temu

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.
edrone wystartował z cyklem wywiadów na żywo o eCommerce

temu

Firma na rozmowy będzie zapraszać najlepszych ekspertów z branży, właścicieli sklepów internetowych, managerów eCommerce oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla branży.
Startuje nowy cykl wywiadów na żywo z branżą eCommerce - edrone On Air

temu

Krakowska firma edrone chce dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami w e-commerce, dlatego w każdy wtorek będzie zapraszać do wywiadów ekspertów z branży, menedżerów, właścicieli sklepów internetowych oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla e-handlu. Premierowy odcinek "Przygotuj się na RODO" odbędzie się już 25 lipca o godzinie 11:00.

Najlepsi w e-Handlu nareszcie mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone

edrone uruchomił program partnerski, do którego mogą dołączyć tylko mocno wyselekcjonowane firmy. Celem partnerstwa jest wzmocnienie pozycji rynkowej firm i wiarygodności poprzez wzajemne wspieranie się firm w działaniach na polu biznesowym. Do programu partnerskiego edrone e-commerce wizard mogą dołączyć firmy świadczące usługi dla branży e-commerce, między innymi developerzy aplikacji eCommerce, agencje marketingowe, ale również agencje contentowe, SEO i SEM.