Najlepsi w e-Handlu nareszcie mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone

Najlepsi w e-Handlu nareszcie mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone

Opublikowany

edrone uruchomił program partnerski, do którego mogą dołączyć tylko mocno wyselekcjonowane firmy. Celem partnerstwa jest wzmocnienie pozycji rynkowej firm i wiarygodności poprzez wzajemne wspieranie się firm w działaniach na polu biznesowym. Do programu partnerskiego edrone e-commerce wizard mogą dołączyć firmy świadczące usługi dla branży e-commerce, między innymi developerzy aplikacji eCommerce, agencje marketingowe, ale również agencje contentowe, SEO i SEM.


W biznesie liczy się partnerstwo, dlatego w edrone można uzyskać cetyfikat edrone e-commerce wizard, a także certified partner, świadczący o bliskiej współpracy zaufanych firm. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce. Firmy, które posiadają dodatkowo znak edrone certified partner są rekomendowane przez edrone jako specjaliści w dostosowaniu i obsłudze platformy edrone.
edrone to Plug’n’Play automatyzacja w marketingu zaprojektowana dla sklepów internetowych. edrone to system klasy eCRM i marketing automation dedykowany dla branży eCommerce. System automatycznie zbiera i analizuje dane o zachowaniu użytkownika w e-sklepie oraz tworzy spersonalizowane i dopasowane komunikaty zwiększające sprzedaż i CLV (Customer Lifetime Value) klientów. Innowacja edrone polega na wykorzystaniu Social CRM oraz technologii machine learning i sztucznej inteligencji.
W ostatnim czasie do programu partnerskiego edrone przyłączyły się m.in.: tPay, SMSAPI, Promotraffic, CallPage, Atomstore, SEMPAI, Maerketing, Fast White Cat.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejna udana integracja - klienci AptusShop będą mogli korzystać z edrone

temu

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.
certyfikaty edrone eCommerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

temu

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.
edrone wystartował z cyklem wywiadów na żywo o eCommerce

temu

Firma na rozmowy będzie zapraszać najlepszych ekspertów z branży, właścicieli sklepów internetowych, managerów eCommerce oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla branży.
Startuje nowy cykl wywiadów na żywo z branżą eCommerce - edrone On Air

temu

Krakowska firma edrone chce dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami w e-commerce, dlatego w każdy wtorek będzie zapraszać do wywiadów ekspertów z branży, menedżerów, właścicieli sklepów internetowych oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla e-handlu. Premierowy odcinek "Przygotuj się na RODO" odbędzie się już 25 lipca o godzinie 11:00.

edrone w zagranicznym rankingu Top 25 najlepszych systemów CRM 2017

W klasyfikacji na najlepszy CRM przeprowadzonej przez zagraniczny portal Discover CRM znalazła się krakowska firma edrone oferująca eCRM dla sklepów internetowych. Kryterium kwalifikującym do wyróżnienia było stworzenie innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla branży eCommerce opartego na działaniu sztucznej inteligencji i zwiększającym sprzedaż w sklepach internetowych.