edrone w zagranicznym rankingu Top 25 najlepszych systemów CRM 2017

edrone w zagranicznym rankingu Top 25 najlepszych systemów CRM 2017

Opublikowany

W klasyfikacji na najlepszy CRM przeprowadzonej przez zagraniczny portal Discover CRM znalazła się krakowska firma edrone oferująca eCRM dla sklepów internetowych. Kryterium kwalifikującym do wyróżnienia było stworzenie innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla branży eCommerce opartego na działaniu sztucznej inteligencji i zwiększającym sprzedaż w sklepach internetowych.

Ranking powstał w oparciu o analizę danych, które są publiczne w sieci m.in. w wyszukiwarkach, kanałach social media, a także w uzupełnieniu o informacje o wzroście gospodarczym i finansowaniu kapitałowym. Wybrane 25 topowych firm CRM zostało ocenione według poziomu korzystania z nowych technologii i stopnia ich innowacyjności. Inne CRMy oprócz edrone, które według Discover CRM zaliczają się do najlepszych to: SocialRank, Beamery czy OroCRM.
edrone analizuje zachowanie klientów (Customer Intelligence) i angażuje ich do używania zautomatyzowanych oraz indywidualnych wiadomości (automatyzacja w marketingu). edrone przetwarza dane dotyczące zachowań użytkowników w sklepie internetowym. Następnie śledzi klientów poprzez wysyłanie im indywidualnych, automatycznych wiadomości, używając skryptów sztucznej inteligencji.
Discover CRM to portal skierowany do osób zainteresowanych szeroko pojętym eCommerce i tematyką CRM. Można na nim znaleźć najaktualniejsze informacje narzędziach, produktach, czy usługach związanych z branżą. Znajdują się tam także porady eksperckie dotyczące wyboru, wdrażania i korzystania z systemów typu CRM.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejna udana integracja - klienci AptusShop będą mogli korzystać z edrone

temu

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.
certyfikaty edrone eCommerce Wizard trafiły w ręce Promotraffic

temu

Najlepsi w e-Handlu mogą dołączyć do programu partnerskiego edrone i otrzymać certyfikaty potwierdzające wiarygodność ich działań. Podczas ostatniego wywiadu na żywo w edrone LIVE certyfikaty eCommerce Wizard otrzymali eksperci z Promotraffic. Partnerzy są mocno wyslelekcjowani i muszą spełnić określone warunki. Ich wspólnym mianownikiem są sprawdzone referencje oraz specjalizacja w branży eCommerce.
edrone wystartował z cyklem wywiadów na żywo o eCommerce

temu

Firma na rozmowy będzie zapraszać najlepszych ekspertów z branży, właścicieli sklepów internetowych, managerów eCommerce oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla branży.
Startuje nowy cykl wywiadów na żywo z branżą eCommerce - edrone On Air

temu

Krakowska firma edrone chce dzielić się wiedzą i dobrymi praktykami w e-commerce, dlatego w każdy wtorek będzie zapraszać do wywiadów ekspertów z branży, menedżerów, właścicieli sklepów internetowych oraz przedstawicieli firm dostarczających usługi dla e-handlu. Premierowy odcinek "Przygotuj się na RODO" odbędzie się już 25 lipca o godzinie 11:00.

Sklepy internetowe uzyskają przewagę dzięki wykorzystaniu edrone marketing machine

Nowy moduł w edrone, systemie eCRM dla eCommerce spersonalizuje stronę główną sklepów internetowych tak, aby każdy odwiedzający otrzymał ofertę opartą na jego osobistych preferencjach i oczekiwaniach. To przełomowa funkcjonalność, która pozwoli na tworzenie rekomendacji najlepiej dopasowanych produktów na podstawie zachowania klienta w sklepie internetowym. Dzięki temu witryna będzie mieć tyle wersji ilu klientów i odwiedzających.